Žlutá karta pro Řepku a Vaniakův gól. Peníze můžete dát i na netradiční sázky

Tomáš Řepka dostal v uplynulých osmi ligových zápasech jen tři žluté karty. | foto:  Michal Sváček, MAFRA

5 2009
I když si říkáte, že fotbalová liga je nudná, minimálně jeden zápas vaši pozornost pravděpodobně upoutá. O derby Slavia - Sparta se baví celá republika. A zaměřují se na něj i sázkaři.

Na derby koukají i ti, kdo jinak fotbal moc nesledují. Stejně tak je zápas nejslavnějších českých klubů příležitostí pro sváteční sázkaře.

Bookmakeři se na zápas připravují dlouho dopředu a vypisují i netradiční sázkové události. Sázek tak nemusíte jen na celkový výsledek, ale zaměřit se můžete i na speciální sázky.

Tady je seznam těch nejzajímavějších:

Brankář Blažek vstřelí gól

On-line

Zápas v pondělí začíná v 17:30

Bylo by pikantní, kdyby zkušeného Vaniaka překonal další mazák. Sparťanský brankář Jaromír Blažek se ale mezi střelce nejspíš nezapíše. Alespoň si to myslí bookmakeři, kteří na tuto událost vypsali kurz 100,00 (za vsazenou stovku můžete vyhrát 10 tisíc korun).

Od střílení gólů budou na hřišti jiní. Sázkové kanceláře podle kurzů nejvíc věří Adamu Hlouškovi ze Slavie a Bonymu Wilfriedovi ze Sparty.

Mimochodem - stejný kurz jako na Blažka je i na jeho rivala Vaniaka.

Hattrick v utkání

Poslední derby 1:1, na podzim 4:1 pro Slavii... Jak to skončí tentokrát? Když správně tipnete skóre, můžete slušně vydělat. Navíc si můžete vsadit, že někdo nastřílí hattrick. Podle bookmakerů se toho ale nejspíš nedočkáme.

Před rokem k němu byl blízko slávista Vladimír Šmicer, ale nakonec dal góly jen dva - třetí šanci spálil. Naposledy dal v derby hattrick Pavel Kuka. To už je ale víc než osm let. Slavia tehdy remizovala na Spartě 4:4.

Žlutá karta pro Řepku?

Je nejtrestanějším hráčem Sparty a o jeho zkratech se povídají legendy. Přesto stoper Tomáš Řepka zatím v osmi zápasech dostal jen tři žluté karty. Rozšíří svou sbírku?

U této sázky se vyplatit prohlédnout kurzy jednotlivých společností. U některých totiž sežene nízký kurz na to, že Řepka kartu dostane, u dalších zase na to, že odehraje zápas čistě.

Také si můžete vybrat i jiného hráče než sparťanského kapitána. Třeba Marka Suchého, stopera Slavie.

Výkop bude mít...

...- a to je těžké hádat. Logicky jsou totiž šance na výhru zcela vyrovnané. Jestli u většiny sázek na sport potřebujete vědomosti, tady jde jen o štěstí. Kurz je 1,95, u některých společností i 2,00.

Malá vzpomínka - v posledním derby měli výkop sparťané.

Autor:


Další z rubriky

Státu z nelegálních sázek uniká na daních až miliarda ročně

JACKPOT PADL. V americké loterii Mega Millions padl nejvyšší jackpot v historii

Nelegální provozovatelé on-line loterií a sázek připraví stát ročně o víc než miliardu korun na...

Rekordní Eurojackpot ve výši téměř 1,7 miliardy korun míří do Finska

Loterie (ilustrační foto)

Rekordní jackpot 61,2 milionu eur (téměř 1,7 miliardy korun) v loterii Eurojackpot, která od října...

Zakázat sázky na juniory? Snažíme se o pestrou nabídku, hájí se firmy

TAK CO VYBERU? Sázkař si vybírá kurzy.

Lidé volají: „Zakažte sázky na sport, který dělají amatéři!“ Aktuální kauza v hokejové extralize...

Feel Eco – Přírodní produkty nejvyšší kvality pro péči o tělo i domácnost
Feel Eco – Přírodní produkty nejvyšší kvality pro péči o tělo i domácnost

Děti jsou to nejdůležitější, co v životě máme. Pro mnohé z nás se staly motivací pro odpovědnější jednání. Jak napsal autor Malého prince, Antoine de Saint-Exupéry „Zemi nedědíme po předcích, ale vypůjčujeme si ji od našich dětí.“ Nadčasový citát krásně vystihuje základní principy, kterými se řídí břeclavská značka Feel Eco.

Najdete na iDNES.cz