Ženy v sázení poráží muže. Nejhůř dopadli Švancara a Leška

Lenka Gazdíková je jedinou sportovní osobností, která na iDNES.cz správně natipovala všechny zápasy. | foto: www.sparta.cz

2 2009
Mohou být ženy dobré v sázení? Některé jsou dokonce lepší než muži! Dokazuje to seriál iDNES.cz, ve kterém každý týden sportovní osobnosti tipují, jak dopadnou tři víkendové zápasy. Z dosavadních výsledků jsme sestavili žebříček. Nejlépe v něm dopadla Lenka Gazdíková, fotbalová brankářka Sparty.

"Sázení není jen mužskou záležitostí, i když většina sázkařů jsou muži," tvrdí další žena, která tipovala, Iveta Vacenovská. Ani nejlepší česká hráčka ping-pongu nedopadla špatně: nevyšel jí jen jeden zápas.

Gazdíková byla ještě lepší. Ze tří zápasů uhodla všechny. Ač Slovenka, správně tipla porážku slovenských hokejistů proti Česku na mistrovství světa v hokeji. Dobře předpověděla i vítězství Barcelony nad Real Madrid. A jako správná sparťanka věřila svým mužským kolegům proti Ostravě.

"V kabině se normálně s holkama o výsledcích bavíme. Sport zkrátka hodně zajímá i ženy, které se v sázení můžou mužům v pohodě vyrovnat," uvedla Gazdíková.

Tipování osobností

Seriál už má dvacet dílů. Každý pátek čtěte další ZDE.

V součtu je jedinou osobností z dvaceti, které vyšly všechny tři zápasy. Jednu chybu měli kromě Vacenovské ještě další čtyři sportovci (viz tabulka pod článkem).

Na druhém pólu žebříčku stojí dva muži. Fotbalista Petr Švancara a hokejista Petr Leška ani jeden výsledek netrefili.

"Jsem ten typ sázkaře, který má na tiketu třicet sedm zápasů a těší se, že vyhraje devět milionů. Ještě mi to ale nikdy nevyšlo," smál se Švancara, když zápasy tipoval. Nakonec mu nevyšly ani ty tři zápasy... "Moc nevyhrávám, určitě bych se tím živit nemohl," uvedl zase Leška.

Seriál, ve kterém sportovci hádají výsledky zápasů, už má dvacet dílů. Úspěšnost tipů není moc velká. Z šedesáti celkových zápasů osobnosti správně předpověděly jen pětadvacet.

Diskutujte o sázení na idnes.cz

Jsou v sázení lepší muži, nebo ženy? Napište svůj názor!

Čtenářům radilo osmnáct mužů a dvě ženy. Nejvíc prostoru dostali fotbalisté. I s trenéry a bývalými hráči jich bylo devět. Na druhém místě jsou hokejisté se čtyřmi zástupci. Dostalo se i na menší sporty, třeba na biatlon, ping-pong nebo judo.

Seriál odstartoval v lednu. Od té doby vychází každý pátek na adrese sazeni.iDNES.cz.

Seznam všech osobností, které tipovaly

Uhodla všechny zápasy
Lenka Gazdíková (ZDE)

Uhodli dva zápasy
Michal Šlesingr (ZDE), Pavel Krejčí (ZDE), Luděk Zelenka (ZDE), Josef Řezníček (ZDE), Iveta Vacenovská (ZDE)

Uhodli jeden zápas
Ladislav Vízek (ZDE), Ondřej Synek (ZDE), David Hruška (ZDE), Jaromír Ježek (ZDE), Marek Jarolím (ZDE), Milan Luhový (ZDE), Petr Ton (ZDE), Tomáš Kafka (ZDE), Bořek Dočkal (ZDE), Luboš Urban (ZDE), Ondřej Kušnír (ZDE), Stanislav Vlček (ZDE)

Neuhodli ani jeden zápas
Petr Švancara (ZDE), Petr Leška (ZDE)

Autor:

Další z rubriky

Vzpoura sázkařů, hlásí bookmakeři. Češi ženou Berdycha do finále

Tomáš Berdych po vítězném míčku.

VIDEO Dosud se do finále grandslamového turnaje dostal jen jednou, čeští sázkaři však věří, že se to...

Státu z nelegálních sázek uniká na daních až miliarda ročně

JACKPOT PADL. V americké loterii Mega Millions padl nejvyšší jackpot v historii

Nelegální provozovatelé on-line loterií a sázek připraví stát ročně o víc než miliardu korun na...

O evropskou loterii je zájem, Češi v Eurojackpot prosázeli 57 milionů

Ilustrační snímek

Zájem o evropskou loterii Eurojackpot s miliardovými výhrami v Česku nepolevuje. Sazka před...

Najdete na iDNES.cz