Výsledek El Clásika 5:0 uhodlo jen pár sázkařů. Vklad se jim znásobil stokrát

RADOST KAPITÁNA. Carles Puyol z Barcelony se raduje z vysokého vítězství. | foto: AP

1 2010
Přesný výsledek pondělního fotbalového zápasu Barcelona - Real Madrid, který skončil 5:0, uhodlo jen pár českých sázkařů. Některé sázkové kanceláře dokonce tuto možnost ani neměly v nabídce.

"Přesných tipů pět nula jsme přijali jen pět. Sázkaři se dokonce na našem chatu podivovali, jak na to někdo vůbec mohl vsadit," poznamenal Jiří Hadrava z tiskového oddělení Tipsportu. "Nebyly to ale nějaké vysoké částky, nejvíc za sto korun."

Stokoruna ovšem v tomto případě stačí. Kurz před zápasem se totiž na tento výsledek vyšplhal na 100,00. To znamená, že sázející vyhrál deset tisíc korun.

"Byl to tak nepravděpodobný výsledek, že jsme ho ani neměli v nabídce. Pokud někdo předpokládal, že zápas skončí pět nula, mohl vsadit na ´ostatní výsledky´, na které byl kurz 2,60. Přijali jsme na to dohromady zhruba dvacet tisíc korun," uvedl Petr Šrain, tiskový mluvčí Fortuny.

U menších sázkových kanceláří se stalo i to, že si u nich na výsledek 5:0 vůbec nikdo nevsadil. To je případ třeba Sazky: "Ano, nejvyšší výsledek, který si u nás někdo dal na tiket, byl čtyři nula pro Barcelonu," přiznal Zdeněk Zikmund ze Sazky.

Na sázkařích tipujících přesný výsledek tedy sázkové společnosti vydělaly. Jinak pro ně ale El Clásico tak slavné nebylo. Výhru Barcelony totiž tipovaly tři čtvrtiny sázkařů. A také se našlo hodně lidí, kteří uhodli, že padne dost gólů, byť původně předpokládali, že se trefí i Real Madrid.

Autor:

Další z rubriky

Favority jsou obhájci Rusové. Sázkaři však bezmezně věří českému týmu

Jakub Krejčík a Michal Jordán se radují z gólu.

VIDEO Pohár pro mistry světa si z Prahy odvezou hokejisté Ruska, věří bookmakeři největších sázkových...

Vzpoura sázkařů, hlásí bookmakeři. Češi ženou Berdycha do finále

Tomáš Berdych po vítězném míčku.

VIDEO Dosud se do finále grandslamového turnaje dostal jen jednou, čeští sázkaři však věří, že se to...

O evropskou loterii je zájem, Češi v Eurojackpot prosázeli 57 milionů

Ilustrační snímek

Zájem o evropskou loterii Eurojackpot s miliardovými výhrami v Česku nepolevuje. Sazka před...

Najdete na iDNES.cz