Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vsadil „plachtu“ s dvanácti zápasy a vyhrál. Kurz byl 2 892,14

POMOHL I BOSTON. Sázkař vsadil i na Boston, který porazil Atlantu. | foto: AP

13 2010
Tomu tiketu vlastně ani moc nevěřil. Dvanáct sportovních zápasů vsadil jako risk pro pobavení a doufal - co kdyby... Nakonec do roku 2010 vstoupil s výhrou 160 tisíc korun. Do hry vložil padesátikorunu.

Deset hokejových zápasů, jeden fotbalový a jeden basketbalový duel sázkař z Liberce vsadil v Tipsportu předposlední den roku 2009. Na Silvestra už věděl, že si do nového roku dost polepší...

"Na konci loňského roku jsem bilancoval a zjistil, že se mi dařilo méně než v minulosti. Poslední tiket to ale změnil," radoval se šťastný výherce, jenž prozradil i svůj fígl. K seriózním tiketům vždy přidává i takzvanou "plachtu" - tiket s velkým počtem zápasů a malým vkladem. Jsou to přesně ty tikety, které skoro nikdy nevyjdou. Teď se to ale libereckému tipujícímu vyplatilo. Vyhrál přesně 159 068 korun.

Celkový kurz byl 2 892,14 (na necelých 160 tisíc se dostal díky bonifikaci klientského konta). To znamená, že vklad tisíc korun by mu vynesl skoro tři miliony korun.

"U těchto tiketů riskuju víc než při běžném sázení," řekl úspěšný sázkař. "Například zámořskou AHL skoro vůbec nesleduju. Prostě jsem věřil domácím týmům a vsadil na ně."

Podívejte se na tiket, který sázkaři zajistil výhru. Kliknutím na obrázek tiket otevřete celý.

Tiket, jehož celkový kurz je 2 892,14
Autor:


Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze