Kurzy, řekněte, která Česká Miss je nejkrásnější? Ivana Loušová

TA TO VYHRAJE. Dvacetiletá studentka z Karlových Varů Ivana Loušová je favoritkou bookmakerů v soutěži o Českou Miss. | foto: Jan Tůma

30 2012
Blondýna, nebo bruneta? Ne, mně se líbí ta zrzka. Do debat o ženské kráse se v těchto dnech pustili také čeští sázkaři. Tuzemské sázkové kanceláře totiž vypsaly kurzy na to, kdo se v sobotu stane Českou Miss. Favoritkou bookmakerů je dvacetiletá studentka Ivana Loušová.

Kurzové sázení už dávno není výsadou sportovních nadšenců. Sázky na výsledky zápasů sice stále tvoří drtivou většinu nabídky sázkových kanceláří, ale výjimkou nejsou ani takzvané společenské sázky.

Jen nyní si lze vsadit na to, kdo vystřídá Václava Klause v roli prezidenta republiky, nebo co se stane s lobbistou Romanem Janouškem, který v Praze opilý srazil ženu a od nehody ujel. Sázelo se také na přejmenování ruzyňského letiště po Václavu Havlovi.

Teď nabízejí sázkové kanceláře možnost tipnout si, kdo bude královnou krásy. Nejkrásnější dívku v zemi ze 14 finalistek soutěže Česká miss vybere porota, v níž usedne mimo jiné i někdejší sexsymbol Claudia Cardinálová.

Bookmakeři dávají největší šance Ivaně Loušové z Karlových Varů. Pohledná bruneta s hezkým úsměvem je podle svých slov trémistka, přesto se do soutěže přihlásila a usiluje o přízeň poroty i diváků. U Tipsportu (3:1), Synot Tipu (3,5:1) i u Chance a Fortuny (obě 4:1) má dvacetiletá dívka nejnižší kurz.

Česká miss 2012

Vše o soutěži krásy

Finalistky České Miss 2012 ve večerních šatech britské značky Temperley London

Přečtěte si články a podívejte se na fotografie finalistek České miss ZDE.

Kdo by mohl Loušové konkurovat? V tom se experti konkurenčních sázkovek neshodnou.

Tipsport s Fortunou věří blondýně Lindě Bartošové (4, respektive 6:1), Chance zase s kurzem 4,5:1 dává šance její černovlasé jmenovkyni Kobolisové. Tipsport do okruhu žhavých favoritek ještě přiřadil umělecky nadanou Sandru Sofkovou, Fortuně se naopak líbí Nikola Petruželová.

Blonďatou kadeřnici Veroniku Kopřivovou, zrzku Lenku Šindelářovou a Terezu Chlebovskou ze severní Moravy mají sázkové kanceláře také hodně vysoko.

"Pokud bychom přihlíželi k barvě vlasů vítězek minulých ročníku České Miss, je letos na řadě jednoznačně brunetka. Tuto domněnku potvrzuje i naše kurzová nabídka," říká mluvčí Tipsportu Lubomír Ježek.

Právě třeba podle barvy vlasů se určují kurzy na soutěže krásy. "Stanovit kurzy na společenské sázky je rozhodně složitější než vypsat kurzovou nabídku na sportovní události," přiznává Libor Pavlis z Tipsportu. Výsledky různých anket miss jsou totiž subjektivním hodnocením porotců, v České Miss navíc hlasují i fanoušci.

Koho vyberete vy?

Autor:


Další z rubriky

Favority jsou obhájci Rusové. Sázkaři však bezmezně věří českému týmu

Jakub Krejčík a Michal Jordán se radují z gólu.

VIDEO Pohár pro mistry světa si z Prahy odvezou hokejisté Ruska, věří bookmakeři největších sázkových...

Češi na zápasy hokejového šampionátu prosázeli přes miliardu korun

ČESKÝ „SYNEK“ V AKCI. Tomáš Hertl se nebojí chodit do prostorů před brankou,...

Skončené mistrovství světa v hokeji přepsalo české sázkařské rekordy, sázkaři na zápasy prosázeli...

Češi už během hokejového šampionátu prosázeli přes půl miliardy korun

ŠANCE. Český útočník Jan Kovář ve čtvrtfinále proti USA neproměnil velkou šanci.

Nedrží se nijak při zemi, Češi jsou schopni na zápasy hokejového mistrovství světa sázet i...

Jak přežít rekonstrukci s dětmi? Povolejte do zbraně posily
Jak přežít rekonstrukci s dětmi? Povolejte do zbraně posily

Koupelna nebo kuchyně volají po renovaci... a vás už předem děsí všechno to zařizování a péče o děti ve všudypřítomném prachu. Dali jsme proto v redakci dohromady tipy z vlastních zkušeností. Co by nám pomohlo, kdyby nám někdo řekl před rekonstrukcí?

Najdete na iDNES.cz