Sázkové kanceláře mají jasno: Bílka u reprezentace brzy nahradí Vrba

CO TO DĚLÁTE? Trenér českých fotbalistů Michal Bílek křičí na své svěřence. | foto:  Michal Šula, MAFRA

25 2013
Michal Bílek po úterním utkání kvalifikace o světový šampionát proti Arménii pravděpodobně skončí na lavičce fotbalové reprezentace. Tak aspoň vidí budoucnost současného trenéra Čechů bookmakeři. Podle sázkových kanceláří už do červnového zápasu s Itálií povede národní tým Pavel Vrba, momentálně kouč Plzně.

Na variantu, že proti Itálii usedne na lavičku Vrba, vypsal Tipsport kurz 2,3:1. Koeficientem 2,5:1 ohodnotila společnost možnost, že by do červnového duelu vydržel u českého celku Bílek.

O jeho osudu zřejmě hodně napoví úterní zápas v Arménii. Kouč připustil, že pokud jeho svěřenci neodčiní páteční porážku 0:3 s Dánskem a také v postsovětské republice ztratí body, patrně to bude znamenat jeho konec u reprezentace.

Sázkaři se přiklánějí k tomu, že Češi úterní duel zvládnou. Jejich výhru tipuje 95 procent lidí, aktuální kurz je těsně pod hranicí 2:1.

Fortuna vypsala kurz na to, kdo bude koučem českého celku 8. června, den po zápase s Itálií. Bookmakeři považují za velmi pravděpodobné, že Bílek do té doby skončí (1,27:1). Na možnost, že bude pokračovat, je kurz 3,2:1.

Dalším dvěma kandidátům připisuje Fortuna větší šance. Na Vrbu lze tipovat za 2,5:1 a na bývalého slávistického kouče Karla Jarolíma za 3:1.

Dalším adeptem v pořadí je podle bookmakerů Zdeněk Zeman, jenž nedávno skončil v AS Řím. Tipsport ohodnotil jeho šance kurzem 6:1, Fortuna 5:1. Následuje bývalý svazový předseda Ivan Hašek (10:1 u Fortuny, 12:1 u Tipsportu).

V případě návratu Karla Brücknera k národnímu celku by si úspěšný sázkař vydělal u Tipsportu třicetinásobek a u Fortuny dokonce padesátinásobek vkladu.

Autoři: ,


Další z rubriky

Sázkové kanceláře před fotbalovým šampionátem nejvíc věří Brazílii

Brazilec Neymar (vlevo) uniká Luisovi Tejadaovi z Panamy.

Fotbalové mistrovství světa v Brazílii vyhraje podle bookmakerů domácí výběr. Za druhého největšího...

Sázkařské aféry ve sportu nejsou novinkou. Týkala se i Hadamczika

Reprezentační kouč Alois Hadamczik po prohraném utkání s USA. (19. února 2014)

Zní trochu podivně, když se někdo k současné kauze údajného pokusu o ovlivnění zápasu v juniorském...

Zakázat sázky na juniory? Snažíme se o pestrou nabídku, hájí se firmy

TAK CO VYBERU? Sázkař si vybírá kurzy.

Lidé volají: „Zakažte sázky na sport, který dělají amatéři!“ Aktuální kauza v hokejové extralize...

Najdete na iDNES.cz