Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Předčasné volby do Sněmovny letos nebudou, míní bookmakeři

Nejvíc problémů má v současnosti hlavně nejmenší vládní strana Věci veřejné. | foto: Stanislav ZbyněkČTK

20 2011
Už i bookmakeři sázkových kanceláří si začali všímat vládní krize, které využili k vypsání zvláštních sázkových příležitostí. Podle kurzů letos Češi k předčasným volbám do Poslanecké sněmovny nepůjdou.

"Naši bookmakeři si myslí, že v letošním roce navzdory přetrvávající vládní krizi předčasné volby nebudou. Opačná varianta se v tuhle chvíli jeví jako hodně nepravděpodobná," uvedl Petr Šrain ze sázkové kanceláře Fortuna.

Na to, že letos volby budou, lidé mohou sázet s kurzem 3,90. To znamená, že za vsazenou tisícikorunu je ve hře 3 900 korun. Na to, že volby nebudou, sázková kancelář nabízí kurz 1,17. Čím nižší kurz, tím větší pravděpodobnost.

Kromě sázek na předčasné volby Fortuna nabízí i možnost vsadit si na budoucnost Věcí veřejných. Podle bookmakerů se po příštích volbách nejmenší koaliční strana nedostane do Sněmovny (kurz 1,60).

"Podle nás se současná situace promítne v budoucnosti Věcí veřejných. Její kandidáti po příštích volbách do lavic v dolní komoře Parlamentu už nezasednou," doplnil Šrain.

Autor:


Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze