Na postup hokejové Sparty do finále se sázelo i za stavu 1:3

Slavia se probila v play-off už do finále. Na snímku se perou slávista Vašíček a Nedvěd. | foto: Michal Šula, MF DNES

31 2009
Podle kurzů to měly být týmy Slavie a Sparty. Nakonec si ale finále hokejové extraligy Slavie zahraje proti Karlovým Varům. Právě z postupu Západočechů se radují sázkové kanceláře: vydělaly díky tomu.

"Na čtvrtfinále jsme mírně prodělali. Teď jsme se naopak dostali do plusu," přiznal Pavel Krejčí, který je hlavním bookmakerem Synot Tipu. "Nejvíc nám pomohl postup Varů, které proti Spartě nebyly favoritem, a lidé sázeli proti nim."

K sázkařům ale nebyla přívětivá ani druhá série Slavia - Plzeň. Favorizovaní Pražané totiž v základní hrací době vyhráli jediné domácí utkání. Navíc hned v prvním duelu tipující zklamala vysokou porážkou 0:6, takže v dalších zápasech již byli lidé ostražitější.

Vše o sázení na play-off

"V pátém utkání za stavu tři jedna pro Slavii už se na ni ale zase sázelo," upozornil Tomáš Bahník, tiskový mluvčí Fortuny. "Jenomže Slavia vyhrála až v prodloužení, takže sázkaře zase nepotěšila."

Na postup Sparty se před začátkem semifinále sázelo s průměrným kurzem 1.40, na Karlovy Vary byl vypsán kurz 2.65. I z toho je zřejmé, kdo byl favorit a na koho lidé vkládali své peníze. Za stavu 3:1 se situace otočila a tipující začali věřit karlovarským hokejistům.

"Pořád se ale našlo pár skalních příznivců Sparty, kteří věřili postupu pražského týmu. V tu chvíli byl kurz okolo tří a půl," uvedl Krejčí.

Šestý zápas semifinále play off hokejové extraligy Energie Karlovy Vary - Sparta Praha.

Celkem lidé na semifinále prosázeli desítky milionů korun. "Jenom u nás to bylo zhruba 30 milionů korun," prozradil Bahník.

I když sázkaři tentokrát spíše prodělávali, daly se vyhrát slušné peníze. Šťastlivec, který nedávno vsadil devět hokejových zápasů včetně duelu Plzeň - Slavia, si například přišel na půl milionu korun. -čtěte Devět hokejových zápasů na tiketu, a sázkař vyhrál půl milionu

Finálová série Slavia - Karlovy Vary začíná v pátek. Ze všech zápasů nabídneme podrobné on-line reportáže, které můžete sledovat na hokej.iDNES.cz.


Jak na hokej sázíte vy?

Diskutujte s ostatními sázkaři na iDNES.cz

Autor:

Další z rubriky

Češi už během hokejového šampionátu prosázeli přes půl miliardy korun

ŠANCE. Český útočník Jan Kovář ve čtvrtfinále proti USA neproměnil velkou šanci.

Nedrží se nijak při zemi, Češi jsou schopni na zápasy hokejového mistrovství světa sázet i...

Češi na zápasy hokejového šampionátu prosázeli přes miliardu korun

ČESKÝ „SYNEK“ V AKCI. Tomáš Hertl se nebojí chodit do prostorů před brankou,...

Skončené mistrovství světa v hokeji přepsalo české sázkařské rekordy, sázkaři na zápasy prosázeli...

Zakázat sázky na juniory? Snažíme se o pestrou nabídku, hájí se firmy

TAK CO VYBERU? Sázkař si vybírá kurzy.

Lidé volají: „Zakažte sázky na sport, který dělají amatéři!“ Aktuální kauza v hokejové extralize...

Najdete na iDNES.cz