Eureka Poker Tour v Praze vrcholí, o výhru usilují také dva Češi

POKER. V Praze právě probíhá turnaj Eureka Poker Tour, pokračují ještě dva Češi. | foto: Tomáš Stacha, PokerStars.net

11 2013
Z více než tisícovky pokerových hráčů zůstalo v pražském turnaji Eureka Poker Tour už je 44 nejlepších. Ve středu bojují o účast na finálovém stole také dva Češi - Milan Šimko a Jaroslav Peter.

Prosincový turnaj je v několika ohledech rekordní, tím pádem je lákavá také odměna pro vítěze, který si odnese přes 226 tisíc eur. To je v přepočtu skoro šest a půl milionu korun.

Na začátku třetího hracího dne - tedy ve středu v poledne - měl nejblíže k výhře Stephen "Stevie444" Chidwick z Velké Británie, kterému se daří spíš při online pokeru. Přes milion v žetonech měl na stole i domácí zástupce Milan Šimko. Spolu s ním usiluje o výhru také Jaroslav Peter, který byl na 32. místě.

Oba nejúspěšnější Češi však už teď mají jistotu, že se jim účast v Eureka Poker Tour vyplatila. Při buy-inu (vstupní částce) 1 100 eur dostanou skoro čtyřnásobek. Celkem se peníze vyplácely 191 hráčům. Mezi nimi bylo dalších deset českých hráčů.

Největší "mumraj" se v pražském hotelu Hilton každopádně čeká ve čtvrtek. Nejde ani tak o to, že Eureka vyvrcholí finálovým stolem, nebo že začíná prestižnější turnaj European Poker Tour. Ale hlavně - do Prahy přijede Rafael Nadal!

Světová tenisová jednička se zúčastní spolu s dalšími osobnostmi charitativního turnaje. O Nadala je velký zájem mezi akreditovanými médii, zatím ani jisté, kdy přesně do Prahy přiletí a co všechno tady stihne. Ví se jen, že si u stolu zahraje třeba proti fotbalistům Ronaldovi a Andreji Ševčenkovi, lyžaři Albertu Tombovi nebo pokerovému profesionálovi Danielu Negreanuovi.

Autor:


Další z rubriky

O evropskou loterii je zájem, Češi v Eurojackpot prosázeli 57 milionů

Ilustrační snímek

Zájem o evropskou loterii Eurojackpot s miliardovými výhrami v Česku nepolevuje. Sazka před...

Rekordní Eurojackpot ve výši téměř 1,7 miliardy korun míří do Finska

Loterie (ilustrační foto)

Rekordní jackpot 61,2 milionu eur (téměř 1,7 miliardy korun) v loterii Eurojackpot, která od října...

Češi jsou proti USA mírní favorité. Hokejistům věří i sázkaři

DOBRÁ PRÁCE. Čeští hokejisté slaví gól Jiřího Sekáče proti Francii.

Ačkoliv čeští hokejisté zatím na mistrovství světa v Minsku nezářili, do čtvrtfinále proti Spojeným...

Jak přežít rekonstrukci s dětmi? Povolejte do zbraně posily
Jak přežít rekonstrukci s dětmi? Povolejte do zbraně posily

Koupelna nebo kuchyně volají po renovaci... a vás už předem děsí všechno to zařizování a péče o děti ve všudypřítomném prachu. Dali jsme proto v redakci dohromady tipy z vlastních zkušeností. Co by nám pomohlo, kdyby nám někdo řekl před rekonstrukcí?

Najdete na iDNES.cz