Rozhodující bitva: potvrdí Slavia předpoklady a postoupí do semifinále?

Dokonají hokejisté Slavie neuvěřitelný obrat? Ve čtvrtfinále play-off prohrávali s Vítkovicemi už 1:3, přesto si nakonec vynutili sedmý zápas. Pondělní večer rozhodne: v jedné kabině se bude slavit postup do semifinále, druhá se zahalí do černého smutku.

StAnger

neni co ŕeśit

Vítky si to pokazily v druhém pražském utkání, kdy nechaly nerozehranou slavii vyhrát zápas, ve kterém byla ještě docela neśkodná. Teď je Slavia v laufu a rozhodne už v první třetině.R^ Slavia x Vít...5 : 1.

0/0
16.3.2009 9:17

vavken

Re: neni co ŕeśit

V laufu ? Kdyby jim Vítky daly v sobotu gól na tři dva ve druhé třetině, kdy se Slávia nedostala ze třetiny, tak byl konec. Třetí třetinu zahrály vabank, proto ten výsledek. Pokud půjdou důrazněji před branku a nestanou hned na začátku nějaký tečovaný gól, tak to bude zajímavé, neboj. :-P

0/0
16.3.2009 9:30

StAnger

Pro Slávii je nejdůležitějśí výkon Bednáře, stejně jako pro Plzeň výkon Straky. A vy´kony Jardy v prvních zápasech a v posledních ,je jako den a noc. Zajímavý to nebude, uvidíš:-P

cport

no ja uznavam, ze v lepsim rozpolozeni jste ted vy. Ale jen si vzpomen, jak s vama zamaval Zurych v poslednim zapase ;-) Taky jste se uz videli v semi ... :-) holt kotouc je castecne kulaty a jeden zapas je blbec :-) takze go vitek go R^V

0/0
16.3.2009 9:47

vavken

Navíc Bednář je na rozdíl od Straky labilní.

mbohm

Hlavně je třeba neutralizovat Červenáčka.... ten mi vyloženě pije krev.... Jinak je to hokejista "par excellence" .... Rozhodne určitě nějaký cypatý gól.... A jak znám historii, tak ve prospěch Slávie... (Y)